Dnes je
Pátek 07.10.2022


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Vánoční turnaj

Michal Vajda a Karel Jedlička

Matěj Kulíšek a Kateřina Součková

Jan Kyselka - TTC Praha

Jan Kyselka - TTC Praha

Tomáš Pytelka - TTC Praha

Štěpán Chloupek - TJ Sokol Všetaty

Zdeněk Horčák - TTC Klánovice

Jan Kittnar - TTC Praha

Vojtěch Horčák - TTC Klánovice

...

...

Matěj Kulíšek - TJ Sokol Všetaty

Štěpán Chloupek - TJ Sokol Všetaty

Tomáš Pytelka - TTC Praha

Štěpán Chloupek - TJ Sokol Všetaty

Stupně vítězů čtyřhry U13

Předání cen za čtyřhru U15

Vítězi čtyřhry U15 se stali Matěj Kulíšek a Kateřina Součková.

Matěj Kulíšek a Kateřina Součková - vítězi čtyřhry U15

Stupně vítězů čtyřhry U19

Předání cen za čtyřhru U19

Vítězi čtyřhry U19 se stali Michal Vajda a Karel Jedlička.

Michal Vajda a Karel Jedlička - vítězi čtyřhry U19

Stupně vítězů U15

Předání cen za dvouhru U15

Vítězem dvouhry U15 se stal Karel Jedlička z KST Vršovice.

Karel Jedlička - KST Vršovice - vítěz dvouhry U15

Stupně vítězů U19

Předání cen za dvouhru U19

Vítězem dvouhry U19 se stal Karel Jedlička z KST Vršovice.

Karel Jedlička - KST Vršovice - vítěz dvouhry U19

Jakub Cetkovský - TTC Praha

Richard Lonek - TTC Praha

Filip Cetkovský - TTC Praha

Filip Cetkovský - TTC Praha

Filip Cetkovský - TTC Praha

Richard Lonek - TTC Praha

Jakub Gajdošík - STC Slaný

...

...

...

Veronika Kostlivá - TTC Praha

Jakub Gajdošík - STC Slaný

Jakub Gajdošík - STC Slaný

Dominik Zinke - STC Slaný

Dominik Zinke - STC Slaný

...

...

...

Filip Bednář - Kotlářka Praha

Dominik Navrátil - TTC Praha

Dominik Navrátil - TTC Praha

Dominik Navrátil - TTC Praha

Filip Bednář - Kotlářka Praha

Filip Cetkovský - TTC Praha

Tomáš Šubert - TTC Praha

Zdeněk Horčák - TTC Klánovice

Dominik Zinke - STC Slaný

Barbora Ševčíková - TTC Praha

Barbora Ševčíková - TTC Praha


Sdílet na Facebooku


Předchozí strana

Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT