Dnes je
Pátek 07.10.2022


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


TOP 16 NŽ + SŽ

Tomáš Pytelka - TTC Praha

Tomáš Pytelka - TTC Praha

Tomáš Pytelka - TTC Praha

Jan Krojidlo - TJ Neratovice

Jan Krojidlo - TJ Neratovice

Rozálie Toužimská - TSM Kladno

Rozálie Toužimská - TSM Kladno

Rozálie Toužimská - TSM Kladno

Vojtěch Krejčí - TJ Aero Odolená Voda

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Michal Maška - TTC Praha

Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty

Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty

Matěj Kulíšek - TJ Sokol Všetaty

Anna Voráčová - TSM Kladno

Anna Voráčová - TSM Kladno

Kaučink Anny Voráčové

Anna Voráčová - TSM Kladno

Jáchym Juppa - Slovan Bohnice

Filip Čábela - TTC Praha

Filip Čábela - TTC Praha

Josef Kahoun - Sokol Louňovice p. Blaníkem

Lucie Bartoníčková - TJ Sokol Všetaty

Lucie Bartoníčková - TJ Sokol Všetaty

Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty

Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty

Michal Maška - TTC Praha

Michal Maška - TTC Praha

Josef Kahoun - Sokol Louňovice p. Blaníkem

Jakub Šulek - TJ Aero Odolená Voda

Jakub Šulek - TJ Aero Odolená Voda

Jakub Šulek - TJ Aero Odolená Voda

Jakub Šulek - TJ Aero Odolená Voda

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Barbora Ševčíková - TTC Praha

Michal Maška - TTC Praha

Michal Maška - TTC Praha

Stupně vítězů dvouhry TOP 16 nejmladšího žactva

Předání cen za dvouhru TOP 16 nejmladšího žactva

Dvouhru nejmladšího žactva TOP 16 vyhrála Anna Voráčová.

Anna Voráčová - TSM Kladno - vítězka TOP 16 nejmladšího žactva

Stupně vítězů dvouhry TOP 16 staršího žactva

Předání cen za TOP 16 staršího žactva

Vítězem TOP 16 staršího žactva se stal Jáchym Juppa.

Jáchym Juppa - Slovan Bohnice - vítěz TOP 16 staršího žactva

Stupně vítězů čtyřhry nejmladšího žactva

Předání cen za čtyřhru nejmladšího žactva

Vítězem čtyřhry nejmladšího žactva se stal Tomáš Šubert.

Tomáš Šubert - TTC Praha - vítěz čtyřhry nejmladšího žactva

Stupně vítězů čtyřhry staršího žactva

Předání cen za čtyřhru staršího žactva

Vítězem čtyřhry staršího žactva se stal Josef Kahoun.

Josef Kahoun - Sokol Louňovice p. Blaníkem - vítěz čtyřhry staršího žactva

Stupně vítězů dvouhry nejmladšího žactva

Předání cen za dvouhru nejmladšího žactva


Sdílet na Facebooku


Předchozí strana

Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT