Dnes je
Neděle 27.09.2020


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Zimní turnaj

Ondřej Lhotka - TTC Klánovice

Filip Čábela - TTC Praha

Filip Čábela - TTC Praha

...

Ondřej Štindl - TTC Praha

Tomáš Šubert - TTC Praha

Tomáš Šubert - TTC Praha

Ondřej Štindl - TTC Praha

Tereza Makarová - STC Slaný

Lukáš Elicer - STC Slaný

Toužimská - TSM Kladno

Toužimská - TSM Kladno

Stupně vítězů čtyřhry NŽ

Předání cen za čtyřhru NŽ

Tereza Makarová a Lukáš Elicer - vítězi čtyřhry NŽ

Vítězi čtyřhry NŽ se stali Tereza Makarová a Lukáš Elicer.

Stupně vítězů čtyřhry SŽ

Předání cen za čtyřhru SŽ

Adam Košacký a Marek Míhalachi - vítězi čtyřhry SŽ

Vítězi čtyřher SŽ se stali Adam Košacký a Marek Míchalachi.

Stupně vítězů čtyřhry dorostu

Předání cen za čtyřhru dorosru

Michal Makara a Jakub Makara - vítězi čtyřhry dorostu

Čtyřhru dorostu vyhráli bratři Makarové.

Stupně vítězů NŽ

Předání cen za dvouhru NŽ

Vítězem dvouhry NŽ se stal Lukáš Elicer.

Lukáš Elicer - vítěz dvouhry NŽ

Stupně vítězů dvouhry SŽ

Předání cen za dvouhru SŽ

Vítězem dvouhry SŽ se stal Adam Košacký.

Adam Košacký - vítěz dvouhry SŽ

Stupně vítězů dvouhry dorostu

Předání cen za dvouhru dorostu

Vítězem dvouhry dorostu se stal Adam Košacký.

Adam Košacký - vítěz dvouhry dorostu

Nástup nejmladšího žactva

Nástup mladšího žactva

...

...

...

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Adam Kabát - SK Vršovice

Adam Kabát - SK Vršovice

Adam Kabát - SK Vršovice

Hubert Chvátal - Slovan Bohnice

Hubert Chvátal - Slovan Bohnice

Pavel Jirásek - Kotlářka

Pavel Jirásek - Kotlářka

...

Linda Kolářová - Sokol Český Brod

Linda Kolářová - Sokol Český Brod

Josef Kahoun - Sokol Louňovice p. Blaníkem

Klára Valentová - Sokol Český Brod

Klára Valentová - Sokol Český Brod

Linda Kolářová - Sokol Český Brod

...

...

Hubert Chvátal - Slovan Bohnice


Sdílet na Facebooku


Předchozí strana

Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT