Dnes je
Pondělí 09.12.2019


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Velká cena Ďáblic

Nástup

Nástup

Lucie Bartoníčková - TJ Sokol Všetaty

Michal Makara - STC Slaný

Samuel Floyd Curtys - STC Slaný

...

...

...

Michal Vajda - TTC Praha

Michal Vajda - TTC Praha

Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Adéla Kůsová - TJ Sokol Všetaty

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Marek Míchalachi - Kotlářka

David Kreuzer - TTC Praha

Tomáš Šubert - TTC Praha

Jan Slavíček - Slavoj Praha

Dominik Kubíček - Kotlářka

Adam Košacký - Slovan Bohnice

Dominik Kubíček - Kotlářka

Marek Míchalachi - Kotlářka

Jan Slavíček - Slavoj Praha

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Michal Barták - Slovan Bohnice

Michal Barták - Slovan Bohnice

Marek Přibyl - TJ Sokol Všetaty

...

Filip Čábela - TTC Praha

Ondřej Lhotka - TTC Klánovice

Ondřej Lhotka - TTC Klánovice

Tomáš Šubert a Ondřej Štindl

Tomáš Šubert a Ondřej Štindl

Tomáš Šubert a Ondřej Štindl

Filip Čábela - TTC Praha

Filip Čábela - TTC Praha

Samuel Floyd Curtys - STC Slaný

Čtyřhra

Čtyřhra

Čtyřhra

Čtyřhra

Čtyřhra

Čtyřhra

Jan Plíšek a Matěj Bláha

Jan Plíšek a Matěj Bláha

Jan Slavíček - Slavoj Praha

Stupně vítězů nejmladšího žactva čtyřher

Předání cen za čtyřhru nejmladšího žactva

Stupně vítězů dvouhry nejmladšího žactva

Předání cen za dvouhru nejmladšího žactva

Vítězem dvouhry nejmladšího žactva se stal Ondřej Šťastný.

Ondřej Šťastný - vítěz dvouhry nejmladšího žactva

Stupně vítězů čtyřhry staršího žactva

Předání cen za čtyřhru staršího žactva

Vítězi čtyřhry staršího žactva se stali Jan Slavíček a Adam Košacký.

Jan Slavíček a Adam Košacký - vítězi čtyřhry staršího žactva

Stupně vítězů čtyřhry dorostu

Předání cen za čtyřhru dorostu

Vítězi čtyřhry dorostu se stali Jan Slavíček a Adam Košacký.

Jan Slavíček a Adam Košacký - vítězi čtyřhry dorostu


Sdílet na Facebooku


Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT