Dnes je
Pondělí 09.12.2019


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Finálový turnaj TOP16 nejmladšího žactva

Nástup

Nástup

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

...

Štěpán Revaj - TJ Sadská

Štěpán Revaj - TJ Sadská

Štěpán Revaj - TJ Sadská

Lukáš Elicer - STC Slaný

Lukáš Elicer - STC Slaný

...

Lukáš Martinek - TTC Praha

Lukáš Martinek - TTC Praha

Adam Eliáš - TTC Praha

Adam Eliáš - TTC Praha

Jan Procházka - TJ Kralupy

Jan Procházka - TJ Kralupy

Jan Procházka - TJ Kralupy

Jan Procházka - TJ Kralupy

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Ondřej Šťastný - TJ Neratovice

Lukáš Martinek - TTC Praha

Lukáš Martinek - TTC Praha

Lukáš Martinek - TTC Praha

Vít Kasner - STC Slaný

Samuel Floyd Curtis - STC Slaný

Adam Eliáš - TTC Praha

Lukáš Martinek - TTC Praha

Lukáš Martinek - TTC Praha

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Štěpán Revaj - TJ Sadská

Jan Procházka - TJ Kralupy

Jan Procházka - TJ Kralupy

Jan Procházka - TJ Kralupy

Adam Eliáš - TTC Praha

Adam Eliáš - TTC Praha

Lukáš Elicer - STC Slaný

Lukáš Elicer - STC Slaný

Lukáš Elicer - STC Slaný

Semifinále Jandus - Kasner

Lukáš Martinek - TTC Praha

Lukáš Moravec - Martin Jandus o 3. místo

Finále: Vít Kasner - Lukáš Elicer

Finále: Vít Kasner - Lukáš Elicer

Stupně vítězů dvouhry TOP 16

Předání cen za dvouhru TOP 16

Vítězem TOP 16 se stal Vít Kasner.

Vít Kasner - vítěz dvouhry TOP 16 nejmladšího žactva

Stupně vítězů čtyřhry VC CST Ďáblice nejmladšího žactva

Předání cen za čtyřhru

Vítězem čtřhry se stal Martin Jandus.

Martin Jandus - vítěz VC CST Ďáblice čtyřher

Stupně vítězů dvouhry VC CST Ďáblice dvouhry nejmladšího žactva


Sdílet na Facebooku


Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT