Dnes je
Pondělí 16.09.2019


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Mistrovství ČR mladšího žactva - Praha 2018

Nástup

Nástup

Nástup na semifinále čtyřher mladších žákyň

Nástup na semifinále čtyřher mladších žáků: Podrazil, Košťál - Lebeda, Šorm

Nástup na semifinále čtyřher mladších žáků: Bača, Baroš - Kopecký, Šíp

Nástup na semifinále čtyřher mladších žákyň

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Martin Šíp a Michal Kopecký

Antonín Baroš a Jaroslav Bača

Antonín Baroš a Jaroslav Bača

Luboš Šorm a Matyáš Lebeda

Luboš Šorm a Matyáš Lebeda

Luboš Šorm a Matyáš Lebeda

Koučování

Košťál kaučuje Košťála a Podrazila

Lebeda kaučuje Lebedu a Šorma

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Václav Podrazil a Daniel Košťál

Matyáš Lebeda, Luboš Šorm - Václav Podrazil, Daniel Košťál

Matyáš Lebeda, Luboš Šorm - Václav Podrazil, Daniel Košťál

Michael Kopecký a Martin Šíp

Michael Kopecký a Martin Šíp

Michael Kopecký a Martin Šíp

Michael Kopecký a Martin Šíp

Jaroslav Bača a Antonín Baroš

Jaroslav Bača a Antonín Baroš

Nástup na semifinále mixu Brhel, Pařízková - Sommerová, Kopecký

Nástup na semifinále mixu Košťál, Straková - Bača, Dosedělová

Nástup na semifinále mixu Brhel, Pařízková - Sommerová, Kopecký

Michael Kopecký a Helena Sommerová

Michael Kopecký a Helena Sommerová

Michael Kopecký a Helena Sommerová

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

Štěpán Brhel a Monika Pařízková

František Obešlo kaučuje Michaela Kopeckého.

Nástup semifinále mladších žákyň

Helena Sommerová

Helena Sommerová

Helena Sommerová

Helena Sommerová

Helena Sommerová

Nástup

Nástup na čtvrtfinále dvouhry mladších žáků Michael Kopecký  - Štěpán Brhel

Nástup na čtvrtfinále dvouhry mladších žáků Daniel Košťál - Václav Podrazil

Nástup na čtvrtfinále dvouhry mladších žáků Matyáš Lebeda - Martin Černý


Sdílet na Facebooku


Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT