Dnes je
Čtvrtek 06.08.2020


Akce


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Grand Prix TTC Praha

Adam Košacký a Adam Obrhel - Slovan Bohnice

Adam Košacký a Adam Obrhel - Slovan Bohnice

Lukáš Martinek - TTC Praha

Ondřej Vaca - Slovan Bohnice

Ondřej Vaca - Slovan Bohnice

Zuzana Krajčíková - Sparta Praha

Filip Bednář - Sparta Praha

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Adam Obrhel - Slovan Bohnice

Adam Obrhel - Slovan Bohnice

Adam Obrhel - Slovan Bohnice

Tomáš Garček - Martin Jandus

Martin Jandus - TTC Klánovice

Ondřej Vaca - Martin Jandus

Finále: Garček - Košacký

Martin Jandus a Ondřej Šťastný - vítězi čtyřhry nejmladšího žactva

Vítězi čtyřhry nejmladšího žactva se stali Martin Jandus a Ondřej Šťastný.

Stupně vítězů čtyřhry staršího žactva

Předání cen za čtyřhru staršího žactva

Tomáš Garček a Adam Brodský - vítězi čtyřhry staršího žactva

Stupně vítězů čtyřhry dorostu

Předání cen za čtyřhru dorostu

Vítězi čtyhry dorostu se stali Tomáš Garček a Adam Brodský.

Tomáš Garček a Adam Brodský -  vítězi čtyřhry dorostu

Stupně vítězů nejmladšího žactva

Předání cen za dvouhru nejmladšího žactva

Martin Jandus - TTC Klánovice - vítěz dvouhry nejmladšího žactva

Vítězem dvouhy nejmladšího žactva se stal Martin Jandus z TTC Klánovice.

Stupně vítězů dvouhry staršího žactva

Předání cen za dvou staršího žactva

Vítězem dvouhry staršího žactva se stal Tomáš Garček z TTC Klánovice.

Tomáš Garček - TTC Klánovice - vítěz dvouhry staršího žactva

Stupně vítězů dvouhry dorostu

Předání cen za dvouhru dorostu

Vítězem dvouhry dorostu se stal Tomáš Garček z TTC Klánovice.

Tomáš Garček - TTC Klánovice - vítěz dvouhry dorostu

Nástup mladšího žactva

Nástup mladšího žactva

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Tomáš Kovařík - TJ Neratovice

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Tomáš Kovařík - TJ Neratovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Filip Čábela - TTC Praha

Filip Čábela - TTC Praha

Martin Jandus - TTC Klánovice

Martin Jandus - TTC Klánovice

Amálie Bendová - Sokol Nusle

Amálie Bendová - Sokol Nusle

Amálie Bendová - Sokol Nusle

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Samuel Žitník - TJ Neratovice

Tomáš Kovařík - TJ Neratovice

Tomáš Kovařík - TJ Neratovice


Sdílet na Facebooku


Předchozí strana

Další strana


Z činnosti

TJ ORS Praha

Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
Agentura ICOK
& TJ ORS

Vytvořil

MF SOFT